Lietuvos mokslo tarybos logotipas

Prieš naudojant Lietuvos mokslo tarybos logotipą, rekomenduojame susipažinti su: 

Logotipo grafiniai failų formatai

Pateikiame dažniausiai naudojamas Lietuvos mokslo tarybos logotipo grafines versijas. Jei nerandate reikiamos grafinės versijos, susisiekite el. paštu [email protected].

JPG formatas parengtas su logotipą juosiančiu lauku, kuris skirtas išlaikyti tinkamą atstumą iki kitų objektų, todėl leidiniuose, kuriuose nebūtini vektoriniai formatai (elektroniniuose leidiniuose, dokumentuose, kasdienio naudojimo leidiniuose, interneto puslapiuose ir pan.) ir reikia logotipo be atstumą išlaikančio lauko, rekomenduojame naudoti PNG formatą.

Logotipo lietuvių kalba grafinių failų formatai:

Spalvota (3 spalvų erdvinė) grafika

Pagrindinė logotipo versija, naudojama standartiniais atvejais baltame (šviesiame) fone (žr. stiliaus knygą)

Spalvota (2 spalvų plokščia) grafika

Rekomenduojama makete esant mažai ervės ir daug elementų, jei logotipą reikia labai mažinti, bet jo reikia spalvoto (žr. stiliaus knygos 1.5 ir 1.5.1 psl.)

Nespalvota grafika 

Naudojamas tada, kai nėra galimybės naudoti spalvų arba jos nepageidaujamos. Parengta be baltos spalvos laukų (žr. stiliaus knygos 1.6 ir 1.6.1 psl.)

 

Spalvotos (3 spalvų erdvinės) grafikos reversas

Pagrindinio logotipo versija baltomis raidėmis yra naudojama standartiniais atvjejais esant tamsiam ar intensyviam fonui (žr. stiliaus knygos 1.4 ir 1.4.1 psl.)

 

Spalvotos (2 spalvų plokščios) grafikos reversas

Rekomenduojamas makete esant mažai ervės ir daug elementų, jei logotipą reikia labai mažinti, bet jo reikia spalvoto (žr. stiliaus knygos 1.5 ir 1.5.1 psl.)

 

Nespalvotos grafikos reversas

Ši versija naudojama nesant galimybei naudoti spalvų arba jos yra nepageidaujamos (žr. stiliaus knygos 1.6 ir 1.6.1 psl.)

Logotipo anglų kalba grafinių failų formatai:

Spalvota (3 spalvų erdvinė) grafika

  Spalvota (2 spalvų plokščia) grafika
  Nespalvota grafika
Spalvotos (3 spalvų erdvinės) grafikos reversas
Nespalvotos grafikos reversas

Atnaujinimo data: 2023-11-28