2024-03-08

Ieškome mokslo ir inovacijų patarėjo (-os) Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje

Globalūs iššūkiai, susiję su klimato kaita, energetika, sveikata ir visuomenės saugumu, reikalauja veiksmingesnio skirtingų mokslo, politikos, verslo ir pilietinės visuomenės atstovų įsitraukimo. Įgyvendinant viešąją politiką ir reformas svarbu panaudoti mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų rezultatus.

Siekdama šio tikslo, Lietuvos mokslo taryba įgyvendina projektą „ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Europos horizontas“ nacionalinių kontaktinių asmenų tinklo plėtra ir veiklų stiprinimas, mokslo ir inovacijų patarėjų tinklo Vyriausybės institucijose sukūrimas ir įveiklinimas“, kurio metu steigiamos pareigybės ir darbo vietos Vyriausybės institucijose.

Jeigu norite padėti plėtoti veiksmingus ir  inovatyvius finansų (finansų technologijų (fintech) ir tvariųjų finansų) sprendimus, kviečiame kandidatuoti į Finansų ministerijos mokslo ir inovacijų patarėjo (-os) (MIP) poziciją.

MIP yra darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį Lietuvos mokslo taryboje ir funkcijas atliekantis Finansų ministerijoje. Su MIP vykdomomis funkcijomis ir reikalavimais galima susipažinti čia.

Mes siūlome:

  • galimybę dirbti įdomų, turiningą darbą kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • mokymus ir kompetencijos tobulinimą;
  • lankstų darbo grafiką;
  • darbo užmokestį 3 385 eurų (bruto), kuris priklausomai nuo pasiektų rezultatų gali kilti po metinio vertinimo;
  • terminuotą darbo sutartį iki projekto pabaigos (2026 m. balandžio mėn.) su galimybe pratęsti.

Jūsų gyvenimo aprašymo lauksime el. paštu [email protected], elektroninio  laiško temoje nurodant  – MIP pozicija Finansų ministerijoje.

Dokumentai priimami iki 2024 m. balandžio 5 d. (imtinai).

 

Daugiau informacijos

MIP tinklo vadovė
Salomėja Vanagienė
Tel. +370 655 95 122
El. p. [email protected]